Kadeti MKK Spartak zabeležili su 9 pobedu u 17 odigranih kola u okviru Triglav košarkaške lige Srbije. Mladi subotičani su savladali Futog NS basket sa 78:67. Istakao se Kojić koji je postigao 33 poena na ovoj utakmici.
Ivić Blagoja, Veoma zanimljiva utakmica. Napravili su gosti mini seriju te nakon koša Milosavljevića u 16. minutu prišli na 32:21. Spartak je uzvratio, pojačao igru u odbrani, zaustavio napade Futoga i do kraja poluvremena stekao prednost od 14 poena. Minut pre kraja Rudinski pogađa trojku za mirnu završnicu domaćih.
Kojić Borivoje, Odlična utakmica. Košem Savanovića i Dimitrijevića, Futog se primakao na 63:57 u 32. minutu čime su meč učinili znatno interesantnijim. Međutim,tri minuta do kraja davanjem trojke koja je najavila Spartak kao pobednika. Čestitke ekipi NS Basket 07 na fer i korektnoj igri.