Aktuelno

TRIGLAV KLS, Niš – Sloboda, 70:89

Košarkaši Niša pretrpeli su i 11. poraz u Kadetskoj ligi Srbije. Puleni Dina Olenika su na svom terenu, u susretu šestog kola, poraženi od užičke Slobode sa 89:70, po četvrtinama 25:22, 20:16, 27:18, 17:14. Veći deo prvog poluvremena obeležila je izjednačena igra. Rezultatsku klackalicu prekinuli su gosti serijom 7:0 sredinom druge četvrtine (31:38), da bi i na veliki odmor otišli sa plus sedam (38:45). Nišlije su održavale priključak do pred kraj treće deonice, kada su momci koje sa klupre predvodi Branko Knežević vezali 11 poena (52:67). Užičani su u poslednjem periodu u potpunosti slomili otpor rivala i slavili sa plus 19 (70:89).
Dino Olenik, Čestitke protivniku na pobedi. Pokazali su veću želju za pobedom i na kraju zasluženo slavili. Mi se okrećemo sledećoj utakmici.
Vuk Đurić, Čestitao bih protivničkoj ekipi na pobedi i svojim saigračima na dobroj igri. Mislim da smo zaslužili da pobedimo, zadovoljan sam što smo digli nivo igre i nadam se da ćemo na dalje igrati sve bolje i bolje. Puno sreće ekipi Slobode u nastavku.
Branko Knežević, Prvo bih čestitao ekipi Niša na fer i korektnoj igri, borbenosti i želji. Mi nismo igralo ono što bi trebalo, prevashodno u odbrani tokom prvog poluvremena. Kako je vreme odmicalo, stvari su došle na svoje mesto. Malo duža klupa i individuallni kvalitet doneli su nam pobedu.
Pavle Rajevac, Čestitao bih saigračima na borbenosti, a protivnicima na fer i korektnoj igri. Dali smo sve od sebe da pobedimo. Bez obzira na to što smo imali neke kadrovske probleme, uspeli smo da ostvarimo zacrtani cilj.