2.MLS

2.MLS, Star – Radnik, 103:98

U dvanaestom kolu Druge muške lige Srbije odigran je susret između ekipa Stara iz Novog Sada i ekipe Radnika iz Surdulice. Ovo je bio susret ekipa koja se nalaze u donjem delu tabele, pa je i važnost sureta zbog opstanka u ligi bila velika.Pobedu u ovoj utakmici odnosi domaćin rezultatom 103-98.U prvoj četvrtini viđena je odlična napdačka košarka obe ekipe.Do svojih poena su najčešće stizali iz igre u tranziciji koja je omogućila lake poene iz reketa.Druga četvrtina prošla je u znaku prve gde ekipa Stara odlazi na odmor sa minimalnom predošću od 2 poena.U nastavku utakmice viđena je prava rezultatska klackalica gde domaćin se bolje snalazi u završnici i dolazi do jako bitne pobede. Najbolji pojedinac u domaćoj ekipi bio je Arsović koji je postigao 24 poena i imao 6 skokova, pratio ga je Stanojević sa 15 i čak 17 skokova.Kod gostiju bolji od ostalih bio je Marko Popović sa 27 poena i 7 skokova.
Uroš Bardak, Čestitam ekipi Radnika na fer i korektnoj igri i mojim momcima na pobedi. Veoma važna utakmica za nas i nadam se sa ovom pobedom da će krenuti serija dobrih rezultata