2.MLS

2.MLS, Star – Loznica, 77:97

U desetom kolu Druge muške lige Srbije odigran je susret između ekipa Stara iz Novog Sada i ekipe Loznice iz istoimenog grada.Pobedu u ovom susretu odnosr gosti rezultatom 77-97.Početak utakmice nije davao naznake ovakvog epiloga jer je ekipa Stara odlično ušla u meč, lakim poeina iz tranzicije imala i plus 8 u prvoj četvrtini.Međutim gosti konsoliduju redove i preko odličnog Todorovića prestižu ekipu Stara i odlaze sa 7 poena prednosti na poluvreme.U nastavku utakmice iskusna gostujuća ekipa suvereno čuva svoju stečenu prednost, a to pre svega čini preko igre svojih centara Ilića i Todorovića koji su kombinovano postigli 49 poena.Domaća ekipa je u poslednjoj četvrtini ostala bez energije što gosti koriste i uvećavaju svoju prednost do maksimalnih plus 20 i tom razlikom se završava utakmica.
Uroš Bardak, Čestitam gostima na pobedi, bili su bolji u ovom susretu.Na nama ostaje da treniramo i spremimo se za sledeće gostovanje u Gajdobri.