2.MLS

2.MLS, Klik – Železničar, 61:68

Posle uvodnih 5 minuta utakmice gde smo gledali rezultatsku klackalicu kao i neizvesnu prvu cetvrtinu ekipa Zeleznicara je uspela do kraja prvog poluvremena da napravi osetniju rezultatsku prednost 32-42 i sa tim rezultatom ode na odmor. U drugom poluvremenu domacin je dotegao svoje redove, povecao agresivnost u odbrani i u jednom trenutku trece cetvrtine dosao do izjednacenja 46-46. Posle nekoliko neuspesnih napada sa jedne i druge strane gosti prvi dolaze do prednosti i to bez koriscenja time outa i ako su uspeli da istope prednost od 10 razlike koju su imali na poluvremenu. Od tog trenutka ekipa Zeleznicara je imala kostantnu prednost od nekoliko koseva razlike koju je zadrzala do samog kraja. Ekipa Klika je tokom utakmice imala nekoliko neverovatnih promasaj gde su poeni vec bili vidjeni, nekoliko cistih polaganja koja nisu zavrsila u kosu uz sut koji ih nije sluzio celu utakmicu i neverovatan procenat sa linije bacanja 7 od 18. U ne bas poenterski efikasnoj utakmici njvise poena za ekipu Klika postigao je Nemanja Simovic 18 koji je mozda jedini zasluzi prelaznu ocenu, dok su Matovic i Nikolic upisali po 10 poena. Za ekipu Zeleznicara najefikasniji su bili Milanovic sa 17, Maric sa postignutih 13 i Rakovic sa 12 poena na svom kontu dok su i ostali igraci bili dobro rasporedjeni poenterski.