Aktuelno

RODA JLS, Vojvodina mts – Dynamic VIP PAY, 74:78

U osmom kolu Roda juniorske lige Srbije ekipa Vojvodine je na svom terenu doživela poraz od ekipe Dinamika rezultatom 74-78.Tokom celog meča viđena je izjenačena utakmica.Obe ekipe nije služio šut za 3 poena tako da su do svojij poena najčešće stizali iz reketa.Iako su domaćini su imali blagu prednost tokom cele tokom poslednje četvrtine,koja je na 4 minuta pre kraja utakmice iznosila 7 poena prednosti(72-65).Gosti u tom trenutku prave seriju 13-2 i dolaze do velike pobede na teškom gosotvanju.
Najbolji pojedinac na utakmici bio je Vlajić koji je postigao 25 poena i uz to imao 7 asistencija.Kod domaćina bolji od ostalih bio je Luka Savanović koji je postigao 24 poena i imao 7 skokova.
Aleksandar Čolić, Izgubili smo utakmicu koju smo rezultatski kontrolisali većim delom drugog poluvremena. Presudan je bio ofanzivni skok rivala, u ključnim trenucima su uzeli neke skokove nakon kojih su imali lake poene. Promašili smo i par zicera u završnici što je nedopustivo, ali to nas prati cele sezone, prilično loša realizacija pod obručem.
Luka Savanović, Čestitam gostima na pobedi. Mi smo veoma loše odigrali poslenja 4 minuta, što nas je i koštalo pobede.