Aktuelno

RODA JLS, Sloga – Crvena zvezda, 89:91

18 kolo juniorske lige i susret Sloge i Crvene zvezde privukao je veliku pažnju kraljevačke publike koja u velikom broju prati utakmice mlađih selekcija Sloge.Na najbolji nači svojom igrom i borbenošću odužile su im se obe ekipe.U prvom poluvremenu (33:46) Zvezda je bila sigurnija i efikasnija ali je drugo poluvreme (42:29) pripalo ekipi Sloge pa je u produžetku Zvezda ponovo počela bolje i sa tri efikasna napada i povela sa 7.0. Ekipa Sloge se nije predavala i ponovo sustigla goste uz šansu i za pobedu ali nisu uspeli da iskoriste slobodna bacanja što je bilo dovoljno za minimalnu i zasluženu pobedu gostiju.
Mirko Rakić, Čestitam ekipi Zvezde na zasluženoj pobedi.Ovo je bila jedna košarkaška utakmica koja se ne viđa često u kojoj je mogao uživati svaki ljubitelj košarke.Moja ekipa je pokazala kroz celu sezonu da nije kraj čak i kada stvari delujuizgubljene za svakog ali ne i za nas.Ostalo je još 4 kola potrudićemo se da izborimo plasman na završni Turnir što bi za nas i naš grad bio veliki uspeh,obzirom da su svi momci iz Kraljeva.Zvezdi želim sve najbolje u nastavku takmičenja.
Mihailo Mušikić, Pre svega čestitam ekipi Zvezde na pobedi i fer i korektnoj igri.Utakmica je bila veoma zanimljiva sa puno uspona i padova od obe strane.Svi smo dali sve od sebe da pobedimo ali Zvezda je odnela pobedu.Mi idemo dalje u borbi za plasman među prvih osam ekipa.Zahvaljujem publici koja je došla u velikom broju i pružala nam podršku tokom celog susreta.
Branko Jorović, Utakmica kakva se može poželeti za kraljevačku piubliku koja poznaje košarku.Više puta sam igrao ovde i kao igrač i zadovoljstvo mi je da posle toliko godina da dođem ove da igram urakmicu u ovom slučaju u novoj ulozi kao trener.Utakmica je bila izvanredna,veći deo meča smo kontrolisali rezultat mislim da smo bili nadomak pobede.Međutim,neke naše stvari, pad koncentracije i nekomunikacija su odveli utakmicu u produžetak.Svakako smo zasluženo pobedili.Čestitam domaćoj ekipi na velikoj borbenosti i želim puno sreće u nastavku takmičenja.
Andrej Kostić, Vrlo uzbudljiva utakmica.Čestitao bih protivniku pre svega na pruženom otporu.Mislim da smo ovu pobedu donekle zaslužili, igrali smo dobro,vodili, na kraju se dogodila drama u kojoj smop se bolje snašli-Sve čestitke Slogi još jednom na velikom zalaganju.