2.MLS

2.MLS, Železničar – BKK Radnički, 79:84

U okviru 20. kola 2.MLS u Čačku odličan meč su odigrali domaći Železničar protiv lidera na tabeli BKK Radnički sa Crvenog Krsta. Smenjivali su se u vođstvu i jedni i drugi, ali iskustvo i šira rotacija prevagnula je na stranu gostiju koji su pobedili rezultatom 79:84. Domaći košarkaši su izuzetno skupo „prodali svoju kožu“, dosta skuolje nego što se verovatno očekivalo. Domaćini su poveli na početku meča, ali gosti su imali odgovor i preveli rezultat na njihovu stranu. U drugoj četvrtini odlična igra čačana u oba pravca rezultirala je da se na odmor ode sa viškom od 8 poena nad ubedljivim liderom na tabeli. U ostatku meča održavana je prednost sve do minut pre kraja meča, kada domaći nisu iskoristili otvorene šuteve i pobeda je otišla na Krst. Najefikasniji u redovima Železničara bili su Gugović i Marić sa po 16 poena, kod Krstaša Ivković je ubacio 22 poena.