2.MLS

2.MLS, Mladost SP – Železničar, 84:66

2.MLS, Mladost SP – Železničar, 84:66

U petom kolu plej ofa Druge muške lige Srbije Mladost je pred 200 gledalaca u Hali OŠ“ Vuk Karadžić“ ostvarila još jednu ovosezonsku pobedu. Sigurnom i disciplinovanom igrom domaći su kontrolisali meč od samog početka. Prednost je iz minuta u minut rasla do konačnih 18 poena razlike. Najbolji igrač kod domaćina i ujedno igrač utakmice bio je Aleksandar Nikolić koji je postigao 25 poena i imao indeks korisnosti 37. Paratili su ga Vitković sa 16 i Šparović sa 14 poena. U ekipi Železničara bolji od ostalih bili su Srđan Krsmanović sa 17 i Miloje Šušić sa 16 poena.
Ivan Stefanović – Mladost SP, Čestitam svojim igračima na dobroj igri tokom cele utakmice. Imali smo kontrolu od samog početka i održali koncentraciju do kraja. Ostaju nam još tri utakmice do kraja sezone i očekujem sve tri pobede koje će nam doneti najmanje treće mesto.
Aleksandar Nikolić – Mladost SP, Zadovoljan sam igrom cele ekipe kao i svojom igrom. Pobeda ni jednog trenutka nije dolazila u pitanje. Čestitam gostima na fer igri. Sad se ispostvlja da nas je loš start sezone koštao plasmana u viši rang.
Aleksandar Bijelić – Železničar, Izjava: Čestitam domaćinima na pobedi. Bili su bolji tokom celog meča i zasluženo su slavili. Imali su više raspoloženih igrača. Nismo uspeli da zaustavimo ključne igrače Mladosti i to je odlučilo.
Miloje Šušić – Železničar, Mladost je pokazala kvalitet. Ušli smo u njihom ritam i bili u stalnom zaostatku što nas je koštali poraza. Ostaje nam da u finušu sezone ostvarimo pobede i završimo u gornjem delu tabele.

More in 2.MLS