BOŽIDAR BABOVIĆ TRENER KK DYNAMIC VIP PAY, Jaka i čvrsta utakmica svih 40 minuta. Čestitam protivniku na borbenosti a mojim momcima na pobedi.
SAVO VARAKLIĆ IGRAČ KK DYNAMIC VIP PAY, Prva dva minuta smo loše ušli u utakmicu. Protivnik je napravio prednost ali agresivnom odbranom smo uspeli da se vratimo i ostala je prednost protivnika od 5 poena na poluvremenu. Na odmoru nam je trener ukazao na probleme u igri i dogovor iz svlačionice smo maksimalno ispoštovali u drugom poluvremenu i na kraju zasluženo pobedili.
BOGOLJUB ĐURIĆ TRENER KK RADNIČKI 1950, Mislim da smo dobro odigrali utakmicu vodili smo na poluvremenu 5 razlike ali naš najveći problem je mala rotacija. Veća rotacija Dinamika i Malešević su napravili prednost koju su znali da iskoriste okrenuli rezultat i zasluženo pobedili.
