Aktuelno

Raspored utakmica – XIX Međunarodni minibasket festival ’’Rajko Žižić’’ 2019

17.01.2019 TEREN 1 2008

10.00
10.50 KK SISTEM 2000 – KK VIBAS SKOPLJE
11.40 KK FENIKS1 – KK LA BASKET 1
12.30 KK LA BASKET 2 – KK SISTEM 2000
13.20 KK SISTEM 2000 – KK FENIKS2
14.10 KK MIONICA – KK LA BASKET 1
15.00 KK LA BASKET 2 – KK FENIKS2
15.50 KK MIONICA – KK FENIKS1
16.40 KK BEOKOŠ – KK FENIKS 2
17.30 KK MIONICA – KK BASKETBALL IQ
18.20

17.01.2019 TEREN 2 / 2008

10.00
10.50
11.40 KK FENIKS2 – KK STARS
12.30 KK SMEDREVO 1953 – KK VIBAS SKOPLJE
13.20 KK STARS – KK FENIKS1
14.10 KK KRSTAŠ – KK SMEDREVO 1953
15.00 KK STARS – KK PARTIZAN-škol košarke
15.50 KK SMEDREVO 1953 – KK STARS
16.40 KK PARTIZAN-škol košarke – KK MLADOST
17.30 KK BEOKOŠ – Basketball IQ Academy
18.20

17.01.2019 TEREN 3 / 09

10.00
10.50 KK SISTEM 2000/09 – KK STARS
11.40 KK FENIKS1 – KK KOLUBARA LA
12.30 KK SISTEM 2000/09 – KK FENIKS2
13.20 KK STARS – KK KOLUBARA LA
14.10 KK FENIKS1 – KK STARS
15.00 KK FENIKS2 – KK KRSTAŠ
15.50 KK BANJICA MEGA – KK STARS
16.40
17.30 KK BANJICA MEGA – KK MLADOST
18.20

17.01.2019 TEREN 4

10.00 KK SISTEM 2000/Ž – KK MARINA
10.50 KK SISTEM 2000/Ž09 – KK MARINA
11.40 KK SISTEM 2000/Ž – KK MARINA
12.30 KK SISTEM 2000/Ž 09- KK MARINA
13.20
14.10
15.00
15.50
16.40
17.30
18.20

17.01.2019 TEREN 5 10

10.00
10.50 KK FENIKS/10 – KK STARS/10
11.40 KK STARS/11 – KK PARTIZAN REBA
12.30 KK FENIKS/10 – KK KRSTAŠ
13.20
14.10 KK MIONICA/10 – KK STARS/10
15.00 KK STARS/11 –
15.50 KK MIONICA/10 – KK FENIKS/10
16.40
17.30
18.20

18.01.2019 TEREN 1 2008

10.00
10.50 KK STUDENT-VA2 – KK OMOLJICA
11.40 KK ZVORNIK – KK STUDENT-VA3
12.30 KK STUDENT-VA1 – OKK ARILJE
13.20 KK STUDENT-VA2 – KK BIN
14.10 KK STUDENT-VA3 – KK ZVORNIK
15.00 Basketball IQ Academy – KK MLADOST
15.50 KK MLADOST 2 – KK SKOPLJE
16.40 OKK BEOGRAD – KK ŠUTER
17.30 KK SKOPLJE – KK MLADOST 1
18.20 KK KUMANOVO – KK BEOKOŠ

18.01.2019 TEREN 2

10.00
10.50 KK KRIS KROS – KK SKOPLJE
11.40 KK BIN – KK STUDENT-VA1
12.30 KK OMOLJICA – KK GRO BASKET
13.20 KK KUMANOVO – KK KRIS KROS
14.10 OKK ARILJE – KK GRO BASKET
15.00 KK BIN – KK ŠUTER
15.50 OKK ARILJE – KK ZVORNIK
16.40 KK BEOKOŠ – KK ARILJE
17.30 KK MLADOST – KK BEOKOŠ
18.20

18.01.2019 TEREN 3 / 2009

10.00
10.50 KK KRIS KROS – KK MONDO BASKET
11.40 KK STUDENT-VA2 – KK ZVORNIK
12.30 KK STUDENT-VA1 – KK KUMANOVO
13.20 KK STUDENT-VA2- OKK ARILJE
14.10 KK STUDENT-VA1- KK BIN
15.00 OKK ARILJE – KK ZVORNIK
15.50 KK BIN – KK MLADOST 2
16.40 OKK ARILJE – KK MLADOST 1
17.30 KK KUMANOVO – KK MLADOST 2
18.20 KK BEOKOŠ – KK KUMANOVO

18.01.2019 TEREN 4

10.00
10.50
11.40 ŽKK KRIS KROS – ŽKK STUDENT-VA1
12.30 KK KRIS KROS/MO9 – KK BIN/M09
13.20 ŽKK STUDENT-VA1 – ŽKK BIN ZAJEČAR
14.10 ŽKK KRIS KROS – ŽKK BIN ZAJEČAR
15.00
15.50
16.40
17.30 KK BANJICA MEGA/09 – KK BEOKOŠ/09
18.20

18.01.2019 TEREN 5 /2010

10.00
10.50
11.40
12.30 KK ZVORNIK – KK GRO BASKET
13.20
14.10 KK ZVORNIK – KK BARAJEVO
15.00
15.50 KK ZVORNIK – OKK BEOGRAD
16.40
17.30
18.20

19.01.2019 TEREN 1 / 2008

09.30 KK ZEMUN – KK SKOPLJE
10.10. KK BB BASKET – KK TORLAK1
10.50 KK SKOPLJE – KK TORLAK2
11.30 KK YUBAC – KK PIROT
12.10 KK TRIJUMF1 – KK ŠAMPION
12.50 OKK PLAY 017 – KK KOLONIJA
13.30 KK BASKET 031 – KK VELIKA KIKINDA
14.10 OKK PLAY 017 – KK ŠAMPION
14.50 KK VELIKA KIKINDA – KK NIŠ A
15.30 KK BASKET 031- KK MBA
16.10 OKK PLAY 017 – OKK ŠABAC
16.50 KK SKOPLJE – MONDO BASKET
17.30 KK SEVOJNO/09 – KK MONDO BASKET/09
18.10

19.01.2019 TEREN 2 / 2008

09.30 KK KUMANOVO – KK ZMAJ
10.10. KK ŽARKOVO – KK PARTIZAN Š.K.
10.50 KK KUMANOVO – KK ZEMUN
11.30 KK TRIJUMF2 – KK MBA
12.10 KK PANTERI – KK NIŠ A
12.50 KK MLADOST JUNIOR – KK NIŠ B
13.30 KK FOKA – KK NIŠ C
14.10 KK NIŠ D – KK SEVOJNO
14.50 KK MLADOST JUNIOR – KK POŽAREVAC
15.30 KK KOLONIJA – KK MLADOST UB
16.10 KK FOKA – KK POŽAREVAC
16.50 KK MLADOST UB – KK SEVOJNO
17.30 OKK ŠABAC – KK KUMANOVO
18.10

19.01.2019 TEREN 3

09.30 KK ZEMUN – KK KUMANOVO
10.10. KK BB BASKET – KK BORAC ZEMUN1
10.50 KK MBA – KK KUMANOVO
11.30 KK TRIJUMF – KK PIROT
12.10 OKK PLAY 017 – KK NIŠ A
12.50 KK ŠAMPION – KK MEDŽIK
13.30 OKK PLAY 017 – KK BASKET 031
14.10 KK PANTERI – KK FOKA1
14.50 KK FOKA2 – KK MEDŽIK
15.30 KK FOKA1 – KK KOLONIJA
16.10 KK SEVOJNO – KK SREM BASKET
16.50 KK FOKA2 – KK MONDO BASKET
17.30 KK KUMANOVO – KK KOLONIJA
18.10

19.01.2019 TEREN 4

09.30 ŽKK MARINA – ŽKK POBEDNIK
10.10. ŽKK BB BASKET – ŽKK MARINA
10.50 ŽKK MARINA -ŽKK PLAY 017
11.30 ŽKK BASKET 031/08- ŽKK VELIKA KIKINDA
12.10 ŽKK MBA/08 – ŽKK NIŠ/08
12.50 ŽKK TRIJUMF/09 – ŽKK SEVOJNO/09
13.30 ŽKK FOKA/08 – ŽKK VELIKA KIKINDA
14.10 ŽKK MLADOST JUNIOR/09 – ŽKK NIŠ/09
14.50 ŽKK FOKA/08 – ŽKK GRL BASKET/08
15.30 ŽKK SEVOJNO/08 – ŽKK PLAY 017
16.10 ŽKK MLADOST JUNIOR/09 – ŽKK MLADOST UB/09
16.50 ŽKK KOLONIJA/08 – ŽKK MARINA
17.30 ŽKK MLADOST UB/09 – ŽKK SEVOJNO/09
18.10 ŽKK MARINA – ŽKK MARINA

19.01.2019 TEREN 5

09.30
10.10. KK BORAC ZEMUN2 – KK ZMAJ/09
10.50 KK BB BASKET/10 – KK ŽARKOVO/10
11.30 KK TRIJUMF/10 – KK PIROT/10
12.10 KK TRIJUMF/11 – KK SEVOJNO/11
12.50 KK MBA/10 – KK SEVOJNO/10
13.30 KK FOKA/10 – KK KOLONIJA/10
14.10 KK SEVOJNO/09 – KK MBA/09
14.50 KK FOKA/10 – KK SEVOJNO/10
15.30 KK MLADOST UB/10 – KK MBA/10
16.10 ŽKK KOLONIJA/08 – ŽKK GRL BASKET/08
16.50 KK KOLONIJA/10 – KK MLADOST UB/10
17.30 ŽKK KOLONIJA/08 – ŽKK MARINA
18.10

20.01.2019 TEREN 1

09.30 KK SKOPLJE – KK BB BASKET
10.10. KK UMKA DŽEZ – KK PARTIZAN Š.K.
10.50 KK SKOPLJE – KK SFERA
11.30 KK LAYONS – KK RADNIČKI OBRENOVAC
12.10 KK KOŠ KOSTOLAC – KK SFERA
12.50 KK LAYONS – KK BEOVUK 92
13.30 KK BORAC STARČEVO – KK RADIVOJ KORAĆ
14.10 KK KOŠ KOSTOLAC – OKK BEOGRAD
14.50 KK LAYONS – KK RADIVOJ KORAĆ
15.30 KK MONDO BASKET – OKK BEOGRAD
16.10 KK KOŠ KOSTOLAC – KK AS BASKET
16.50 GRO BASKET – KK KRSTAŠ
17.30
18.10

20.01.2019 TEREN 2

09.30 KK KUMANOVO – KK UMKA DŽEZ
10.10. KK YUBAC – KK BEOVUK 92
10.50 KK KUMANOVO – KK BB BASKET
11.30 KK MIKS1 – KK BORAC STARČEVO
12.10 KK TIMOK – KK MIKS2
12.50 KK MIKS3 – KK BEOSTARS
13.30 KK MIKS1 – KK RADNIČKI OBRENOVAC
14.10 KK TIMOK – KK BEOSTARS
14.50 KK MIKS2 – BKK RADNIČKI
15.30 KK MIKS3 – KK ABBA BARIČ
16.10 KK TIMOK – BKK RADNIČKI
16.50 KK ABBA BARIČ – KK MONDO BASKET
17.30 KK AS BASKET – KK BEOKOŠ
18.10

20.01.2019 TEREN 3 /09

09.30
10.10. KK BB BASKET – KK SFERA1
10.50 KK SFERA2 – KK FORTUNA
11.30 KK TIMOK1 – KK BB BASKET
12.10 KK TIMOK2 – KK MIKS1
12.50 KK MIKS2 – KK BORAC ZEMUN1
13.30 KK BORAC ZEMUN2 – KK FORTUNA
14.10 KK MIKS1 – KK RADIVOJ KORAĆ
14.50 KK MIKS2 – KK ABBA BARIČ
15.30 KK RADIVOJ KORAĆ – KK SLOBODA BARIČ
16.10 KK ABBA BARIČ – KK BEOSTARS
16.50 KK SLOBODA BARIČ – KK MONDO BASKET
17.30 KK BEOSTARS – KK AS BASKET
18.10

20.01.2019 TEREN 4

09.30
10.10. ŽKK BB BASKET – ŽKK BORAC ZEMUN
10.50 ŽKK GRL BASKET/10 – ŽKK POBEDNIK/10
11.30 ŽKK TIMOK – ŽKK BB BASKET
12.10 ŽKK BORAC ZEMUN – ŽKK MARINA
12.50 ŽKK TIMOK – ŽKK GRL BASKET
13.30 ŽKK POBEDNIK – ŽKK MARINA
14.10 ŽKK TIMOK – ŽKK MARINA
14.50 ŽKK GRL BASKET – ŽKK POBEDNIK
15.30 ŽKK MARINA- ŽKK MARINA
16.10 BKK RADNIČKI/09 – KK FORTUNA/09
16.50 KK BEOKOŠ/09 – KK KRSTAŠ/09
17.30 BKK RADNIČKI/09 – KK BANJICA MEGA/09
18.10

20.01.2019 TEREN 5 /10

09.30 KK BB BASKET – KK UMKA DŽEZ
10.10. KK PARTIZAN REBA – KK UMKA DŽEZ
10.50 KK BB BASKET – KK BARAJEVO
11.30 KK PARTIZAN REBA – KK POSKOK
12.10 KK TIMOK – KK RADNIČKI OBRENOVAC
12.50 KK BARAJEVO – KK LAZAREVC 1
13.30 KK LAZAREVC 2 – KK POSKOK
14.10 KK RADNIČKI OBRENOVAC- KK LAZAREVC 3
14.50 KK TIMOK – KK AS BASKET
15.30 GRO BASKET – KK KRSTAŠ
16.10 KK AS BASKET – OKK BEOGRAD
16.50 GRO BASKET – OKK BEOGRAD
17.30
18.10

More in Aktuelno